"Якщо те, що мені запропонують, буде цікавим, і умови будуть відповідати моїм бажанням, то я не виключаю продовження своєї тренерської кар'єри", - сказав Магат.
Нагадаємо, останньою командою Магата в сезоні-2012/13 був "Вольфсбург", керівництво якого звільнило його за слабкі результати.
Нагадаємо, що Магата сватають на посаду головного тренера "Динамо".