Фелікс Магат: "Не виключаю, що продовжу тренерську діяльність"

Динамо Київ 17 Жовтня, 12:05
Колишній головний тренер мюнхенської "Баварії", "Шальке-04" і "Вольфсбурга" Фелікс Магат заявив, що може повернутися до тренерської діяльності, передають німецькі ЗМІ. Магат підкреслив, що для цього мають бути відповідні передумови.

 
"Якщо те, що мені запропонують, буде цікавим, і умови будуть відповідати моїм бажанням, то я не виключаю продовження своєї тренерської кар'єри", - сказав Магат.
 
Нагадаємо, останньою командою Магата в сезоні-2012/13 був "Вольфсбург", керівництво якого звільнило його за слабкі результати.
 
Нагадаємо, що Магата сватають на посаду головного тренера "Динамо".