Екс-форвард київського «Динамо» Адмір Мехмеді підписав контракт з леверкузенським «Байєром».
«Байєр» уклав з швейцарцем чотирьохрічну угоду.
«Моя мрія - це Ліга Чемпіонів і такий клуб, як «Байєр». Я досі не можу повірити, що в наступному сезоні гратиму тут», - розповів Мехмеді сайту «Байєра».
У 2013 році Адмір перейшов з «Динамо» до «Фрайбурга». У минулому сезоні Мехмеді забив за свій, тепер колишній клуб, сім голів.