Три дні на підготовку до «Арсеналу»

Динамо Київ 17 Жовтня, 16:53
Через десять днів динамівці, які роз'їхалися у свої збірні та ті, хто залишився у Києві, знову зібралися на базі в Конча-Заспі.

Через десять днів динамівці, які роз'їхалися у свої збірні та ті, хто залишився у Києві, знову зібралися на базі в Конча-Заспі.





Гравці повернулися додому в різному настрої, але радості і проблеми в лавах національних команд довелося відкласти в сторону, тільки переступивши поріг клубної бази. Про це футболістам не забули нагадати динамівські тренери - матчі збірних позаду, тепер пора всю увагу приділити виступами за «Динамо». Тим паче, попереду дуже щільний графік  - сім поєдинків за 22 дні.



Різні ігрові навантаження, що випали на гравців в останні дні, поставили перед тренерським штабом непросту задачу.



До матчу з «Арсеналом» у розпорядженні тренерського штабу є три повноцінних тренувальних дні, які потрібно використовувати з максимальною ефективністю. Через далекі перельоти деякі легіонери (Ленс, Мігел) у четвер провели відновлювальні процедури. Всі інші - а це чотири воротаря і 15 польових гравців - планове тренування. Невелике пошкодження у матчі за збірну Хорватії отримав Огнен Вукоєвич. За словами лікарів, футболіст швидко йде на одуження і, пройшовши необхідні процедури, в п'ятницю приступить до тренувань.



Традиційно головною частиною тренування підопічних Олега Блохіна стають ігрові вправи.