Пивоваров: «Ми наполягаємо на присудженні технічної поразки «Дніпру»

Футбол України 17 Жовтня, 17:25
Харківський «Металіст» має намір подати скаргу на рішення КДК ФФУ про догравання другого тайму матчу 12-го туру чемпіонату України проти «Дніпра» у апеляційний комітет федерації.

Харківський «Металіст» має намір подати скаргу на рішення КДК ФФУ про догравання другого тайму матчу 12-го туру чемпіонату України проти  «Дніпра» у апеляційний комітет федерації.





«Ми наполягаємо на тому, що догравання не буде справедливим,  і логічно було б переграти матч повністю. А за регламентом і за законом мали б зарахувати «Дніпру» технічну поразку. Ми, може бути, не наполягали б на цьому, якби нам дозволили повністю переграти цю зустріч.



Я вважаю, що справедливо було б матч повністю переграти, але оскільки така норма не передбачена в регламенті, ми наполягаємо на технічній поразці  «Дніпру» , - сказав перший віце-президент клубу Костянтин Пивоваров.



Як повідомлялося, 17 жовтня КДК ФФУ підтвердив рішення дирекції  Прем'єр-ліги про те, що матч 12- го туру чемпіонату України між «Дніпром» і «Металістом» буде дограний, починаючи з другого тайму.