Денис Гармаш: «З нетерпінням чекаю повернення в загальну групу»

Динамо Київ 17 Жовтня, 22:25
Півзахисник «Динамо» Денис Гармаш, якого так не вистачало команді в останніх матчах, приступив до завершального етапу свого відновлення після операції на коліні. Як просувається одужання, і чим він щодня займається на базі, Денис розповів читачам нашого сайту:

 
- Операцію мені зробив доктор Хайнц-Юрген Айхорн в німецькій клініці спортивної ортопедії 30-го липня. Після неї, я цілих півтора місяця міг ходити тільки за допомогою милиць, доводилося носити спеціальну лангету. Це, звичайно, незручно, але, але діватися нікуди. Перший реабілітаційний етап пройшов у Києві, а у вересні я на 10 днів поїхав до Німеччини, де в моє відновлення робився акцент на різних вправах на стабілізацію і координацію, а також я «закачував» м'язи ноги. Повернувшись до Києва два тижні тому, почав займатися в тренажерному залі, робити вправи на силу і гнучкість м'язів. Після цього зазвичай слідують спеціальні процедури під наглядом докторів і басейн. У цілому, перебуваю на базі щодня з ранку і до п'ятої години вечора. У найближчий понеділок спробую почати бігати. Подивимося, як буде вести себе нога - поки вона сама повністю ще не згинається, але в іншому дискомфорту не відчуваю. Я вже з нетерпінням чекаю повернення в загальну групу і дуже хочу знову вийти на поле.