"Я розмовляв з Разваном Рацем перед їх грою з Естонією, і сказав йому, що краще б нам дісталася Румунія! Звичайно ж, це була жартівлива розмова, просто посміялися.
Ну, а якщо серйозно, то доля - річ непередбачувана. Тим більше що слабких команд там немає. Якщо Ісландія вийшла в плей-оф, то це вже говорить про силу цієї команди. Ну а рівень Франції, Швеції, Румунії усі прекрасно знають, - цитує гравця офіційний сайт клубу.