Шеф-повар "Динамо": Сьомін любить сало

Динамо Київ 18 Жовтня, 12:20
Петро Зварич розповідає про деякі смаки колишніх тренерів та футболістів "Динамо".

Видання "Взгляд" поцікавилось у повара таємницею кухні "Динамо" у буквальному сенсі слова. І Петро Прокопович не відмовив у відповіді. Він розповів, що Максим Шацьких обожнював деруни з домашньою ковбасою і шкварочками, а Ребров та Белькевич полюбляли окрошку. "Шовковський любить вареники з сиром, але вершкового масла", - ділиться футбольними уподобаннями Зварич.

За іноземних гравців шеф-повар розповідає, що їх улюблена страва - справжній український борщ. Наприклад, Дієго Рінкона від борщу неможливо було за вуха відтягнути. Але то було раніше - зараз іноземці налягають на білу та червону рибу, а також спагеті, яблучні, морквяні й апельсинові фреші.

У дні матчів на базі «Динамо» подають легкі страви: суп з тістом, трохи картоплі, спагеті, різотто (рис) і що-небудь солодке. Що стосується тренерів, то найбільш "щирим українцем" був Юрій Сьомін, який любив сало. До того ж, саме Сьомін започаткував традицію брати на виїзні матчі клубного кухаря.

А ось по-справжньому здивував повара Газзаєв. «Було дивно, що Валерій Георгійович викреслив з меню курячі яйця, замінивши їх перепелиними. Відмовився від вареників і пельменів. Хоча, на мою думку, різниця між ними і тими ж спагеті, можливо, лише у більш високій якості пшениці», - згадує Зварич.