«Говерла» виграла у «Волині», Люлька отримав травму

Динамо Київ 18 Жовтня, 16:27
У Луцьку відбувся матч 13-го туру прем'єр-ліги України "Волинь" - "Говерла".

У Луцьку відбувся матч 13-го туру прем'єр-ліги України "Волинь" - "Говерла".

Ужгородський клуб здобув перемогу з рахунком 1:0. У першому таймі господарі мали невелику перевагу, проте перед самою перервою гості провели кілька гострих атак. У другому таймі суперники грали на перемогу, намагалися «підібрати ключі» до чужих воріт. Зокрема, за 15 хвилин до кінця основного часу м'яч потрапив у штангу воріт «Говерли» - подачу зі штрафного замикав Міхель Бабатунде. На 83-ій хвилині вдалося відзначитися Душану Савичу. Екс-гравець «Волині» не святкував гол у ворота своєї колишньої команди.

Зазначимо, що на 51-ій хвилині Люлька невдало ступив і підвернув ногу, тому йому потрібна була заміна. Буяльський вийшов у стартовому складі, відігравши до фінального свистка.

 

Україна. Прем'єр-ліга

13-й тур

Волинь (Луцьк) - Говерла (Ужгород) - 0:1

Голи: Савич, 82 (0:1).

Попередження: Шиков, 53 ; Шумахер, 78 ; Парцванія, 89 - Балафас, 57; Нікулае, 57; Орош, 86 ; Буяльський, 90 +6.