Вболівальники бразильського клубу
«Васко да Гама
» увірвалися в роздягальню команди, будучи незадоволеними останніми результатами
свого клубу.
Підопічні Дорівал Жуніора 18 жовтня поступилися на своєму полі команді «Гояс» з рахунком 0:2, в результаті чого «Васко да Гама», як і раніше, знаходиться в зоні вильоту, за підсумками 29 матчів набравши лише 32 очки.
Вболівальники увірвалися в роздягальню команду, коли футболісти готувалися до тренування. Ніхто з гравців не постраждав, а уболівальникам в підсумку дозволили провести зустріч з головним тренером, повідомляють інформаційні агентства.
«У нас є охоронці, але 10 хлопцям було складно стримати 50 фанатів», - пояснили журналістам у прес -службі «Васко».
Вболівальники пообіцяли продовжити заворушення, якщо «Васко да Гама» програє «Ботафого» у найближчому матчі, який відбудеться в Ріо-де-Жанейро 21 жовтня.
Варто відзначити, що у турнірній таблиці «Ботафого» в даний час займає четверте місце.