Менеджер "Ман Сіті" Мануель Пеллегріні похвалив Джо Харта за те, що голкіпер надійно відстояв в останніх матчах.
Після поразки в матчі проти "Баварії" та серії невдалих зустрічей в чемпіонаті Харта стала критикувати преса, і він міг навіть позбутися поста номер один у збірній на вирішальні зустрічі за вихід на ЧС .
Тим не менш, партнери по "Ман Сіті" і особисто головний тренер команди висловили підтримку на адресу Харта, а сам він відплатив хорошою грою проти "Евертона" і Чорногорії з Польщею.
"Було дуже важливим те, що коли у Джо пішла чорна смуга ніхто не став від нього відвертатися. Він зміг продемонструвати свою особистість навіть у ті моменти, коли йому багато чого не вдавалося на полі", - сказав Пеллегріні .
"Він вже виправдав надану довіру, тому з кожною зустріччю буде додавати" .
За сім матчів у Прем'єр-лізі Харт пропустив у свої ворота вісім голів.