Півзахисник збірної України поділився своїми думками стосовно гри команди, а також висловив сподівання, що українці не зіграють з французами в плей-оф.
«Що стосується останнього туру групового етапу, то, якщо чесно, я не дуже вірив, що поляки зможуть допомогти нашій збірній і відібрати очки у англійців. Я знаю збірну Англії. При такому настрої і підтримці своїх трибун вони навряд чи б упустили цю гру.
Що стосується збірної України, то у нас були всі передумови для того, щоб самим обіграти англійців і вийти з першого місця. Але я вважаю, що ми і так зробили майже неможливе - зайняли друге місце, змогли надолужити серйозний відрив і результативно закінчили цей відбірковий турнір. Тому чекаємо жеребкування, хто із суперників нам дістанеться в стикових іграх. Тим більше ми потрапили до першого кошика, як сіяна команда.
Переваги по суперникам? Тільки б не французи! Ця команда володіє дуже хорошими гравцями, і Рібері зараз у формі, я його дуже добре знаю. Будь-який інший суперник нам під силу, хоча навіть якщо й Франція попадеться, ніхто не буде опускати руки. У будь-якому випадку ми повинні зробити все, що в наших силах, щоб потрапити на чемпіонат світу», - сказав Тимощук.