Штефан Кісслінг вибачився за гол-фантом

Світовий футбол 19 Жовтня, 10:24
Нападник "Байєра" Штефан Кісслінг вибачився за гол-фантом, забитий ним у гостьовому матчі з "Хоффенхаймом", який відбувся 18 жовтня в рамках дев'ятого туру чемпіонату Німеччини і завершився перемогою леверкузенської команди з рахунком 2:1.

Нападник "Байєра" Штефан Кісслінг вибачився за гол-фантом, забитий ним у гостьовому матчі з "Хоффенхаймом", який відбувся 18 жовтня в рамках дев'ятого туру чемпіонату Німеччини і завершився перемогою леверкузенської команди з рахунком 2:1.

"Дорогі вболівальники! Можу зрозуміти реакцію багатьох з вас на 100%, адже я й сам дуже засмучений. На повторах видно, що гола не було. Під час гри я не бачив, залетів м'яч у сітку правильно чи ні. Як би то не було, м'яч опинився у воротах, про що я й сказав рефері. Я вибачаюся перед всіма спортивними уболівальниками. Вигравати таким чином недобре. Справедливість важлива як для мого клубу, так і для мене ", - написав Кісслінг в Facebook.

Нагадаємо, що головний суддя Фелікс Брих зарахував гол після того, як м'яч після удару Кісслінга потрапив у ворота "Хоффенхайма" крізь дірку в сітці. Тим самим рахунок став 2:0 на користь "Байєра".