Я був схвильований, коли прочитав, що Кеші збирається викликати мене в команду.
Я завжди хочу грати і віддам все для моєї країни. Кеші - дуже хороший тренер, і я буду дуже щасливий грати під його керівництвом, дізнаючись багато нового, як футболіст.
Я грав на ЧС-2010, і зробити те ж саме на чемпіонаті світу в Бразилії - це буде просто фантастика. Я забивав голи в українській Прем'єр-лізі, і сподіваюся, що це вплине на тренера, щоб знову викликав мене", - сказав Аруна.