Аруна: Сподіваюся, мої голи в Україні вплинуть на тренера збірної

Динамо Київ 19 Жовтня, 15:01
Півзахисник київського "Динамо" Аруна Лукман поділився радістю від виклику в національну збірну Нігерії.

 

Я був схвильований, коли прочитав, що Кеші збирається викликати мене в команду.

Я завжди хочу грати і віддам все для моєї країни. Кеші - дуже хороший тренер, і я буду дуже щасливий грати під його керівництвом, дізнаючись багато нового, як футболіст.

Я грав на ЧС-2010, і зробити те ж саме на чемпіонаті світу в Бразилії - це буде просто фантастика. Я забивав голи в українській Прем'єр-лізі, і сподіваюся, що це вплине на тренера, щоб знову викликав мене", - сказав Аруна.