Звичайно, це жарт - просто справа в тому, що після матчу Бруну Гама та Віталій Мандзюк із радістю роздавали автографи направо і наліво, повідомляє "Вголос". І так захопилися цим процесом, що і не помітили, Як клубний автобус вирушив до місцевого аеропорту.
На щастя, все завершилося добре - автобус далеко не від’їхав, а футболістів до нього довезли працівники ДАІ.