Віталійс Ягодінскіс розповідає офіційному сайту, що, не дивлячись на домінування у грі і створенні безлічі моментів, команді не вистачило холоднокровності та везіння. "Проблема не в футбольних міці та нахабстві - нас десь підвела майстерність, а десь - саме холоднокровність".
"Динамо-2" не здобуло ще жодної перемоги - чи не бажає легіонер кудись до іншої команди перебратися? "Ні, звичайно! Я буду зі своєю командою до кінця", - запевняє Ягодинскіс. За його словами, він вірить у тренера та хлопців, і його команді до снаги виправити стан справ разом!