До речі, а про яке порушення йде мова? Справа в тому, що фанати "Динамо" під час київського дербі вивісили банер із зображенням кельтського хреста. Ведучий програми "Великий футбол" Олександр Денисов зазначив, що фани ще й "88" співали. На що Віктор Леоненко відповів: "Так це "Арсенал" повинні оштрафувати, а не "Динамо" - немов, це ж їх стадіон. Коментатор Юрій Розанов погодився із колегою.
Також Леоненко прокоментував заяву Блохіна щодо відсутності кризи у "Динамо". "Та навіть моя кішка знає, що в "Динамо" є криза". Денисов у відповідь пожартував - немов, не вперше чує про кішок Леоненка, то може, якщо вони такі експерти, їх можна запросити до передачі?