Сергій Нагорняк: «Не хотілося б зіграти з Францією? Чому?»

Динамо Київ 21 Жовтня, 05:15
Відомий футболіст, експерт телеканалу 2+2 в ефірі програми «ПРО футбол» розповів чому нашій збірні гратиметься легше саме з французами.

«Не хотілося б зіграти з Францією? Чому? З однієї сторони – може навіть з ними простіше буде грати. На них був би колосальний тиск – більший чим на нас. Якщо наша збірна, не дай Бог, зіграла б невдало з французами, то всі сказали б: «Це французи». Але грати з ними було б легше. В якому плані? В тому, що наші хлопці розкріпостилися б. Байдуже кого, аби пройшли» - сказав Сергій.