Станіслав Богуш: «Моя зарплата в «Арсеналі» - 1200 гривень»

Динамо Київ 21 Жовтня, 06:12
Воротар київського «Арсеналу» Станіслав Богуш розповів про подробиці контракту з клубом.

- «Арсенал» сьогодні здатен платити зарплату?

- Багато хлопців уже три місяці без зарплати сидять. Якщо будуть якісь преміальні, то, звичайно, я не відмовлюся.

Але я не обговорював з клубом якихось сум. Граю, якщо можна так сказати, через любов до футболу.

 - Виходить, що у Вас взагалі немає зарплати?

- Як такої - ні. У контракті прописана зарплата в 1200 гривень, але справа не в грошах. Сюди я не через них переходив!