Сергій Нагорняк: «Все покаже Ліга Європи»

Динамо Київ 21 Жовтня, 07:26
Відомий футболіст Сергій Нагорняк в ефірі «ПРО футболу» прокоментував сьогоднішнє становище в «Динамо» і хід справ Олега Блохіна.

Відомий футболіст Сергій Нагорняк в ефірі «ПРО футболу» прокоментував сьогоднішнє становище в «Динамо» і хід справ тренера

«біло-синіх»

Олега Блохіна.

«

Коли тренер знаходиться «за кермом» такої команди, як «Динамо» Київ, це означає боротьбу тільки за чемпіонство. І коли команда знаходилась на 5-6 місці – хочеш-не-хочеш, але її критикували. Думаю, моментами заслужено критикували, тому що найголовніше – команда не показувала результат. Зараз більш-менш з’являється гра, «Динамо» розпочинає «одужувати». Все покаже Ліга Європи.

Зараз Олегові Володимировичу простіше працювати – йому оголошено конкретне завдання: все виграти. Якщо ні – тренера замінять. Коли відступати нікуди – простіше працюється і ти вже не переживаєш», -  говорить Сергій.