"Що робити? Налаштовуватись та грати!", - каже Йожеф Сабо в ефірі каналу "Футбол". "Так, Франція - найсильніша із усіх можливих суперників, вона сильна і забивна. Але я думаю, що наші футболісти розуміють, з ким грають".
"Треба їх обігравати - особливо у Києві!", - зазначив експерт.