Сабо: "Що робити? Налаштовуватись та грати!"

Динамо Київ 21 Жовтня, 12:37
Колишній тренер збірної України не вважає, що Україні час "складувати лапки"

"Що робити? Налаштовуватись та грати!", - каже Йожеф Сабо в ефірі каналу "Футбол". "Так, Франція - найсильніша із усіх можливих суперників, вона сильна і забивна. Але я думаю, що наші футболісти розуміють, з ким грають".

"Треба їх обігравати - особливо у Києві!", - зазначив експерт.