Фоменко: "Не варто боятися французів"

Динамо Київ 21 Жовтня, 14:22
Тренер збірної України вважає, що не такий страшний чорт, як його малюють.

"Потрібно готуватися до цього суперника і не думати про те, як було б, якби нам попався хтось інший", - зазначає Михайло Фоменко в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна. "Будемо збирати інформацію, вивчати суперника, його сильні і слабкі сторони. Хто зазвичай боїться - той не виграє, в будь-якому виді спорту. Отже боятися, я думаю, не варто".

Збірна України зіграє зі збірною Франції 15 та 19 листопада у стикових матчах за вихід до ЧС-2014.