Володимир Шаран: «Можемо пролетіти повз чемпіонату, як це зазвичай буває»

Динамо Київ 21 Жовтня, 15:24
Екс-гравець «Динамо» Київ та збірної України Володимир Шаран прокоментував жеребкування матчів плей-офф ЧС- 2014 з футболу за участю збірної України:

 

- Що тут сказати, дуже «пощастило» нашим. Тому знову можемо пролетіти повз чемпіонату, як це зазвичай буває після матчів плей-офф. Нам попалася найсильніша команда. Все одно треба виходити, грати і обігрувати, тому що футбол є футбол. Тому що будь-яку команду можна обіграти. Якщо вірити в себе і свої сили, все буде добре.