- Їдемо в автобусі в аеропорт, зараз відлітаємо до Німеччини на матч Ліги чемпіонів з «Байєром», але за жеребкуванням стежив в онлайн режимі, - сказав П'ятов кореспонденту «Спорту День за Днем» Тетяні Копиловій. - Зрозуміло, що Франція - найсильніший суперник, який міг би нам дістатися. Але не бачу в цьому нічого страшного, чим серйозніше команда, тим простіше на неї налаштовуватися і грати. Розслабленості нам точно не загрожує. Перший матч ми проведемо вдома, але, на мій погляд, ніякого принципового значення це не має.
Андрій Пятов: "Чим серйозніше суперник, тим простіше на нього налаштовуватися і грати"
Своїми думками з приводу підступного жереба стикових матчів поділився голкіпер української збірної та донецького «Шахтаря» Андрій Пятов.