Про це повідомляє офіційний сайт "Динамо". Відомо, що головному арбітру матчу Ліги Європи 33 роки, він - учитель фізкультури (буде про що поспілкуватися з колишніми та деякими діючими українськими тренерами). Лайнсменами призначено Сема Чатмана та Кемаля Йилмаза.
Судді за воротами: Толга Езкалфа та Сулейман Абай. Четвертий арбітр: Серкан Ок.