Доменек: "Франція отримала те, що хотіла"

Динамо Київ 21 Жовтня, 20:20
Колишній тренер "Ле Бльо" вважає, що кращого варіанту, ніж Україна, і бажати не треба.

"Ми отримали все, чого хотіли. І не варто зараз говорити, що це не добре", - цитує Раймона Доменека Ma Chaîne Sport. За його словами, кращого варіанту годі й чекати, бо не можна говорити, що Україна була найбільш вражаючою командою з четвірки сіяних.

Ось що пан Доменек розповідає далі: "Нам дісталася команда з найнижчим рейтингом". Ага, рівно на одну позицію вище, ніж Франція! Але месьє Гороскоп не вгамовується: "Якщо Франція продемонструє свої якості, то ці матчі будуть формальністю". Що ж, завершуємо новину словами класика: "Ми до вас ще у Париж приїдемо, ..."