Степаненко: «Був упевнений, що випаде Франція»

Динамо Київ 22 Жовтня, 06:13
Півзахисник збірної України та донецького «Шахтаря» Тарас Степаненко поділився думкою про суперника «жовто –синіх» у плей-оф відбіркового циклу чемпіонату світу - 2014. Нагадаємо, що жереб звів збірну України з командою Франції.

«Я на 95% був упевнений, що Україні випаде Франція! Не знаю чому. Ймовірно, через те, що в молодіжній збірній нам весь час траплялися найсильніші суперники - то непереможна Голландія, то Іспанія з Англією і Чехією в фіналі Євро. Чи то невезіння, чи то таке ставлення до України. Але це не говорить про те, що у нас немає шансів. Будемо грати до кінця. У французів «зірки», гучні імена, але подивимося, як вони виглядають в командній грі. Зрозуміло, що нам треба буде викластися на 200, 300 відсотків у двох матчах, і ми до цього готові.

Нам треба зіграти правильно, тому що там швидкі, швидкісні, технічні футболісти. Ну, звичайно, перший матч краще зіграти на виїзді, але яка різниця, якщо в кожній грі все одно прагнеш до перемоги. Думаю, нормально буде домашню зустріч зіграти в Києві, враховуючи, що Львів відпав, Дніпропетровськ теж, в Харкові тільки зіграли, Донецьк, як кажуть, нефартовий. Хоча я впевнений, що в будь-якому українському місті здорово було б зіграти. У Києві великий стадіон, хороша акустика і пристояна підтримка. До того ж будемо готуватися на базі під Києвом, не треба буде витрачати час і сили на зайві перельоти».