Андреас Гербер: «Тепер «Динамо» знає, хто ми такі, і чого від нас можна чекати»

Динамо Київ 22 Жовтня, 06:53
Андреас Гербер - один з небагатьох, хто продовжує працювати в «Туні» зі складу, який у 2005 році обіграв «Динамо» в кваліфікації Ліги чемпіонів (3:2 за сумою двох зустрічей).

Правда, вже пройшло декілька років з того часу, як він змінив тренувальну форму на костюм чиновника. Зараз Гербер займає посаду виконавчого директора «Туна ». Але в інтерв'ю для програми «Про футбол» він зізнався, що ті матчі до цих пір у нього перед очима:

- Перемога над «Динамо» є найяскравішим моментом у моїй кар'єрі футболіста. Але зараз повторити подібний успіх нашій команді буде дуже складно. Тепер «Динамо» знає, хто ми такі, і чого від нас можна чекати. Хоча можу вас запевнити: нинішній «Тун» сильніше команди зразка 2005 року.