Футбольний експерт Олександр Сопко - про плей- оф відбору ЧС-2014.
- Перші емоції, коли пройшло жеребкування, були такі: все одно не покидає відчуття, що там десь було розписано. Природньо, все було на очах, все було прозоро, видно, але проте, варіант, який влаштував би всіх, крім нас, він і стався, на жаль.
Але, моливо, це й на краще. Тиск на нашу команду не буде таким, що 100% повинні обіграти і вийти. Гравці і тренери будуть трохи розкуті, якої якраз має вистачити для того, щоб показати все найкраще, що є на сьогодні у команди в грі проти французів.
Французи будуть навпаки, мені здається, під великим тиском від своїх же уболівальників. Їм буде, можливо, навіть складніше, - сказав Сопко каналу "Футбол".