- Особисто мені завжди було комфортно грати на Республіканському стадіоні. Не знаю, як це пояснити, але на цій арені я завжди себе відчував набагато впевненіше, ніж на будь-якій іншій. Що стосується матчу з Францією, не думаю, що збірна гратиме на "Донбас Арені" - там наша команда поки не може виграти.
Можливо, зіграють на НСК "Олімпійський". Можливо, і на іншому стадіоні. У будь-якому випадку вибирати буде керівництво ФФУ, - сказав Несмачний.