Віктор Грачов зазначив газеті "Вести", що, незважаючи на певні складнощі у матчах з французами (ще з часів СРСР), нічого страшного у такому жеребі він не бачить. "Все одно треба було з кимось грати і когось обігравати. Ми ж самі любимо створювати труднощі, щоб потім їх долати", - вважає експерт.
"Сьогодні у нас є хороша збірна, є кістяк команди і малюнок гри. Невідомо ще, кому пощастило. Швидше Франція повинна нас боятися, а не ми її - наша збірна голодна і по-спортивному зла", - говорить Грачов.