"Динамо" виграло "Young Talents Cup"

Динамо Київ 22 Жовтня, 18:23
Завершився дитячий Міжнародний турнір з футболу "Young Talents Cup 2013"!

Переможцем " Young Talents Cup " у 2013 році стала команда Динамо Київ!

Ми вітаємо киян з перемогою! Суперники були гідними, боротьба була жорсткою, шлях до перемоги - тернистим. Хлопці показали гарний результат!

Команди-призери турніру:

3 місце - СДЮШОР Зеніт (Санкт -Петербург)

3 місце - Спартак (Москва)

2 місце - Академія Конопльова (Тольятті)

1 місце - Динамо (Київ)

Переможцями у номінаціях стали:

Кращий воротар - Клочай Назар (Динамо)

Кращий бомбардир - Ванат Владислав (Динамо)

Кращий півзахисник - Федак Ілля (СДЮШОР Зеніт)

Кращий захисник - Мухін Олександр (Спартак Москва)

Кращий нападаючий - Етін Олексій (Балтика Калінінград)

Самий технічний гравець - Юхо Кіло (Kapylan Pallo, Фінляндія )

Найкорисніший гравець - Шилов Данило (Акаденія Конаплева, Тольятті)

Найяскравіший гравець - Чинарев Богдан (Академія Конаплева, Тольятті)

Самий розумний гравець - Савінов Андрій (ДЮСШ Нижній Новгород)

У турнірі взяли участь 20 найсильніших колективів 2002 р.н. У команд було три ігрових дні і день відпочинку на відвідування різних пам'яток.

Турнір проходив у Санкт -Петербурзі, на полях зі штучним трав'яним покриттям. Грали на половині стандартного поля. Кількість гравців у полі 7+1 воротар. Час гри - 2*15 хв.