Суркіс: "Не вийти із такої групи - ганьба!"

Динамо Київ 22 Жовтня, 20:20
Президент "Динамо" обурений результатами клубу у Лізі Європи.

"Сьогодні не вийти з цієї групи - ганьба", - цитує Ігоря Суркіса офіційний сайт "Динамо". Він вважає, що невихід стане плямою, яку ще довго доведеться змивати, і порівняв ситуацію із 2005-м роком, коли "Динамо" припинило боротьбу у Лізі чемпіонів через швейцарський "Тун"

"Буває всяке, бувають падіння", - говорить президент і загадує 1983 рік, коли команда також перебувала у кризі, але потім оговталася і завоювала єврокубок. "Потрібно терпіти і працювати - хто це вміє робити, до того обов'язково перемоги прийдуть", - завершує Суркіс. Залишається лише додати, що потрібно не тільки працювати, а ще й "розбиратися" (с)