Вчора делегація "Туна" прибула до Києва на матч з київським "Динамо" у Лізі Європи
У швейцарців насичена культурна програма. Так, заплановані дві прогулянки по місту - в Маріїнському парку та стадіоні імені Лобановського.
- Ми приїхали, щоб перемогти, і це нормально. Ще для мене важливо, щоб команда продемонструвала гідну гру, - сказав каналу "Футбол" головний тренер "Туна".