Роман Безус: «Нам нікуди відступати»

Динамо Київ 23 Жовтня, 18:12
Півзахисник «Динамо» поділився очікуваннями від майбутнього матчу з «Туном»:

 
- На яких матчах «Туна» акцентувалася підготовка до завтрашнього поєдинку?
 
- Ми дивилися їхні матчі зі «Сьоном» і «Рапідом», можу сказати, що це нормальна команда, треба виходити і обігравати їх. Буде важко, але нам вже нікуди відступати, тому потрібно показувати хороший футбол і добиватися тільки перемоги.
 
- Тренер «Чорноморця» Роман Григорчук сказав, що готуючись до матчу з ПСВ, переглянув 14 матчів суперника. А скільки ігор «Туна» подивилися ви?
 
- Думаю, всі 14 матчів голландців дивився тренер, а не вся команда. Сьогодні ми подивилися два або три матчі, кожен зробив певні висновки, дещо сказав тренер, зазначивши деякі важливі нюанси. Ми всі запам'ятали, а завтра вийдемо грати у футбол, який дасть нам результат.
 
- У чому сильні і слабкі сторони «Туна»?
 
- Складно сказати. Я б не хотів на цьому загострювати увагу. Потрібно створювати багато моментів і реалізовувати їх, тоді буде все нормально. Не бачу сенсу звертати увагу на сильні або слабкі сторони суперника.
 
- Після матчу проти «Арсеналу» багато говорилося про те, що збірники втомилися. Яка зараз ситуація в команді?
 
- Все нормально. Вся команда у хорошому настрої, тренується без проблем. Сьогодні у Андрія Ярмоленко день народження, з чим його і вітаю. Це додає мотивації на завтрашній матч. Хочеться його ще привітати (посміхається).
 
- Де спостерігали за жеребкуванням стадії плей -офф? Як вам суперник?
 
- Вдома дивився. Суперник нормальний. А вдалий жереб чи ні, можна буде відповісти тільки 19-го листопада після фінального свистка.
 
- У Франції дуже раді, що їм попалася Україна ...
 
- Нехай радіють, але будуть і боятися, у нас також є хороші футболісти, суперник це знає і запам'ятає після наших двох матчів.