- Ми сьогодні якраз вивчали суперника. Команда добре біжить вперед, небезпечно діє при стандартних положеннях. Будемо готуватися, нам потрібна тільки перемога.
- Після перших двох матчів ситуація в групі не дуже комфортна, це тисне психологічно або навпаки, мотивує?
- Звичайно ж, одне очко після двох турів - це дуже мало. Ми повинні домагатися перемог. Безумовно, нам зараз нелегко, але потрібно набирати обертів і обов'язково виходити з цієї групи.
- Команда вже привітала Андрія Ярмоленка з Днем народження?
- Так , все пройшло як звичайно. Атмосфера у нас хороша, готуємося до відповідального матчу.
- Майбутні дві гри з «Туном» можна назвати визначальними?
- Думаю, так. У них потрібно постаратися взяти максимальну кількість очок.
- В останніх матчах «Динамо» перемагає, чи відчуває команда впевненість?
- Так, з кожною грою її все більше і більше.
- Як ви сприйняли новину про те, що Україна в плей-офф зіграє з Францією?
- Якщо чесно, особисто я не хотів, щоб нам попалася Франція. Але жереб не був до нас прихильний, будемо грати, що робити - непереможних команд немає. Подивимося, що вийде в кінці.