Початок кампанії в групі G прин
іс київському
«Динамо
» мало приємного - всього одне очко в двох турах. Однак серія успішних матчів у чемпіонаті України дає Олегу Блохіну надію на успіх і в поєдинку Ліги Європи УЄФА з
«Туном
».
Киянам не позаздриш. Поразка від швейцарців залишить «Динамо» на третьому місці з відставанням від другого в п'ять очок. Але чотирьохматчеву безпрограшну серію в прем'єр-лізі, в тому числі розгром донецького «Металурга» з рахунком 9:1, відчутно підняла настрій команди перед спареними матчами з «Туном». Тому і наставник «Динамо» Олег Блохін вірить, що його підопічні нарешті реалізують свій потенціал.
«Ми усвідомлюємо важливість цього матчу, - сказав він. - Не думаю, що «Тун» сильно відрізняється за рівнем від «Рапіда» і «Генка». Це гарна дисциплінована команда. Гравці середньої і передньої лінії створюють досить багато проблем, тому їм необхідно приділити особливу увагу. Проте, все залежатиме від того, як будемо грати» ми.
Незважаючи на дві невдачі на старті кампанії Блохін не посипає голову попелом. «Так, ми програли два матчі, але оптимізму не втрачаємо, - додав 60-річний фахівець. - Просто потрібен час, щоб новачки адаптувалися в новій команді. Йдеться «притирання». Якими б великими не були футболісти, їм потрібен час".
Півзахисник киян Андрій Ярмоленко погоджується з тим, що команда відчуває тиск, але в той же час не сумнівається у виході з групи. «Всі ми розуміємо, що в перших двох матчах домоглися не кращого результату, тому будемо виправляти ситуацію, - сказав він. - Особисто на мене (турнірне становище) не тисне, оскільки я впевнений, що ми вийдемо з цієї групи».
У свою чергу, наставник гостей Урс Фішер відмовляється робити висновки за колишніми невдачами «Динамо» в групі. «Ми вважаємо киян фаворитами цієї гри і, нехай вони поступалися «Генку» і «Рапіду», - зазначив він. - Зазвичай я кажу команді грати на перемогу проти будь-якого суперника, але ми віддаємо собі звіт в тому, яким класом володіє «Динамо». Тому якщо гра буде складатися не на нашу користь, то будемо раді і нічиїй. Але й для того, щоб набрати тут одне очко, ми повинні показати свій найкращий футбол».
Зі своїм тренером не згоден капітан команди Денніс Хедігер. «Наша мета - взяти три очки, - заявив півзахисник. - Ми хочемо відірватися від «Динамо» у турнірній таблиці перед матчем-відповіддю. Намагаємося готуватися з оптимістичним настроєм».