Юнес Беланда: «В Лізі Європи все має вийти»

Динамо Київ 24 Жовтня, 05:57
Марокканський півзахисник Юнес Беланда зовсім недавно перебрався в « Динамо» з французького «Монпельє», а вже встиг сподобатися столичним уболівальникам не тільки своєю грою, але і, що найважливіше, забитими м'ячами.

Марокканський півзахисник Юнес Беланда зовсім недавно перебрався в « Динамо» з французького «Монпельє», а вже встиг сподобатися столичним уболівальникам не тільки своєю грою, але і, що найважливіше, забитими м'ячами.

У 15 поєдинках у всіх турнірах за «біло-синіх » 23-річний футболіст відзначився вже шість разів, що є одним з кращих показників в команді.

Напередодні поєдинку третього поєдинку групового турніру Ліги Європи проти «Туна» півзахисник поділився своїми очікуваннями від цієї зустрічі

- Юнес, поділишся знаннями про «Тун»?

- У минулому турі Лізі Європи вони поступилися « Генку», а значить, що якщо ми виграємо, то маємо всі шанси піднятися на другу сходинку в своїй групі. Необхідно сконцентруватися і добре зіграти з «Туном ». Тим більше, що це домашній матч.

- Чи доводилося раніше зустрічатися з швейцарськими командами і що, в цілому, знаєш про футбол в цій країні?

- Колись збірна Марокко грала товариський поєдинок зі збірною Швейцарії. Що стосується клубного футболу, то знаю лише «Базель».

- Якраз за «Базель » виступав динамівець Александар Драгович. Команда розраховує на його допомогу в плані підготовки до « Туну »?

- Безумовно, він деякий час виступав у Швейцарії і знає місцеву футбольну «кухню». Звичайно, сподіваюся, що він нам підкаже щось. Але найголовніше - концентрація. Важливо, щоб ми орієнтувалися на себе, а не на суперника. У нас прекрасна команда і відмінні футболісти.

- Комфортно, проводиш поспіль два матчі проти однієї і тієї ж командою?

- З цим жодних проблем виникнути не повинно. Нещодавно ми грали з донецьким «Металургом» у Кубку та чемпіонаті України. В обох матчах у нас все вийшло. Має вийти і в Лізі Європи.

- Які цілі стоять перед « Динамо» в нинішній Лізі Європи?

- Оскільки ми поки на третьому місці в групі, то, звичайно ж, пробитися в наступний етап. А далі будемо дивитися!