Александар Драгович: «Я дуже добре знаю «Тун, бо багато разів грав проти них»

Динамо Київ 24 Жовтня, 13:04
Центральний захисник «Динамо» напередодні важливого матчу зі швейцарським «Туном» розповів, чого він очікує від поєдинку:

- Нас очікує важкий поєдинок, «Тун» - дуже хороша команда, повірте, я це знаю, адже багато разів грав проти них у чемпіонаті Швейцарії. Але що стосується, підбору гравців, тут «Динамо» набагато сильніше, просто це потрібно продемонструвати на полі. Якщо ми покажемо увесь наш потенціал, обов’язково переможемо. Якщо хоча б на 90% виконаємо те, що вимагає тренер, втілимо у життя запропоновану ним тактику, успіх буде на нашому боці. Головне – не можна розслаблятися та вважати «Тун» слабким суперником. Після невдалого початку групового етапу Ліги Європи, ситуація у турнірній таблиці не надто сприятлива, та попереду ще достатньо матчів, щоб усе виправити. Я впевнений, нам це вдасться.