Про це він повідомив на післяматчевій конференції після матчу ЛЄ проти "Туну". "Накладка вийшла - не того замінили. Велозу показав заміну, а докричатися до Олега було важко. Якщо людина на 10 хвилин виходить і гол забиває, ну як же його замінити?! Я подумав, що проблема, а нам через два дні на третій грати. Можу вибачитися перед Гусєвим. Буває!"
Сайт 1927 вважає, що це Олегу Блохіну ще повезло: добре, що Безус не вийшов замість Шовковського!