Безус: "Почались перемоги - з`явилась впевненість"

Динамо Київ 24 Жовтня, 20:28
Півзахисник "Динамо" коментує перемогу над "Туном" у Лізі Європи.

"Головне, що "Динамо" перемогло", - зазначає Роман після матчу, спілкуючись із журналістами. Також гравець привітав Андрія Ярмоленка із забитим м’ячем. "У 24 роки у нього з'явився удар", - посміхається Безус.

Щодо самого матчу, то Роман говорить так: "Тун" нічого не створив, тому що "Динамо" добре грало у захисті. А захист починається з атаки".

"Почались перемоги - з'явилась впевненість", - зазначив Безус. "Хочеться, щоб і далі так продовжувалося і ми забули про невдачі".