Вацко: в "Арсеналі" дурдом

Динамо Київ 25 Жовтня, 12:00
Про це відомий коментатор повідомив за допомогою своєї сторінки у Твіттері.

Про це відомий коментатор повідомив за допомогою своєї сторінки у Твіттері.

Як виявляється, ракета, яку люб’язно було запропоновано "Арсеналу" кілька хвилин тому, вже не потрібна - ніхто нікуди не летить. Матч "Таврія"-"Арсенал" не відбудеться. Але чому?

Вікто Вацко, посилаючись на інсайдерів, дає відповідь - у клубі продовжується дурдом. Продовжуємо ланцюжок сталих виразів і пропонуємо свій: "пора закривати лавочку".

@ViktorVatsko

Киевский Арсенал не сыграет сегодня с Таврией. По инсайдерской информации в клубе "продолжается дурдом".