Про це стало відомо сайту Чемпионат.com, якому Артем повідомив, що конкретики поки немає, і кожен тренується за своєю звичною програмою. Про матч із Таврією він взагалі не переймається - немов, що таке три очки, коли на кону доля команди?
"Чи вийдемо ми на домашній матч з "Металургом"? Клуб, схоже, доживає останні дні, і якщо нікому це не треба, немає сенсу проводити матч з запорожцями", - зробив висновок Кравець.