Про це він повідомив газету "Команда". Немов, грали-грали, подолали такий складний турнірний шлях і тут - отакої! "Ось кого не хотілося, так це французів", - каже Павло Шкапенко, додаючи, що це несправедливо.
"Проте посипати голову попелом не бачу сенсу. Все залежатиме від настрою наших футболістів", - залишає нам надію експерт.