Йожеф Сабо: "У французів буде чимало проблем у матчах з Україною»

Динамо Київ 26 Жовтня, 08:44
Колишній головний тренер київського «Динамо» і збірної України Йожеф Сабо поділився своєю думкою про суперника української національної команди по стикових матчах ЧС-2014 - збірну Франції:

- Сьогодні французи під керівництвом Дідьє Дешама показують якісний, сучасний футбол. Головне, що «зірки» підпорядковані командній грі, а вже на другому плані індивідуальна майстерність. Тому буде складно.

Безумовно, не можна недооцінювати французів, яких вважаю фаворитами. Якщо пам'ятаєте, коли я керував збірною України, ми двічі зіграли внічию з французами. Враховуйте, то що в тій команді, крім інших, грав такий футболіст, як Зінедін Зідан, який міг самостійно вирішити долю зустрічі. Проте в Парижі господарям дуже пощастило, що Андрій Шевченко за сім хвилин до кінця матчу не використав вихід один на один з голкіпером. Чому він саме так хотів перехитрити Фаб'єна Бартеза - досі не розумію. Та й у Києві грали на рівних.

Тому мені не подобається, коли кажуть, що ми приречені. Є у нас швидкісні футболісти - такі, як Андрій Ярмоленко, Євген Коноплянка, Роман Зозуля, маємо й інші козирі. Думаю, у французів буде чимало проблем.