Ужгородська
«Говерла
» прибула до Одеси на матч проти
«Чорноморця
».
«Все нормально, команда вже прибула до Одеси. Про затримку вильоту мені нічого не відомо. Ми в Одесі вже встигли провести тренування», - говорить наставник ужгородської команди.
Нагадаємо, раніше на офіційному сайті клубу з'явилася інформація, що «Говерла» не може дістатися до Одеси.