"У Києві я відчуваю себе як вдома. Це велике і дуже красиве місто. В цьому плані столиця України нічим не поступається Амстердаму. У Києві є все для комфортного проживання. Чи стежу я за чемпіонатом Голландії? Так, лише коли є час. Ми багато часу проводимо на базі "Динамо", тому вільного часу не так багато".
Джермейн Ленс: "У Києві мені комфортно"
Голландський футболіст Джермейн Ленс поділився виданню Algemeen Dagblad своїми враженнями від столиці України: