Андрій Богданов: "Хто стане "помирати" на полі, якщо не буде команди?"

Динамо Київ 27 Жовтня, 08:35
Півзахисник "Арсеналу" Андрій Богданов висловив каналу "Футбол" свою думку на рахунок того того, чи є сенс футболістам самостійно організувати виїзд на кубковий матч у Тернополі з місцевою "Нивою":

 
- Навіщо самостійно? Ну зіграємо ми матч у Тернополі, а наступного дня клуб оголосять банкрутом. Що далі? Знаєте, треба виходити на поле мотивованими, викладатися, боротися, ноги не прибирати. А хто стане "помирати" на полі, якщо не буде команди?