Ірландець «Металурга» розчарувався в українських арбітрах

Футбол України 27 Жовтня, 11:04
Захисник донеччан Дарен О`Ді прокоментував нічийний результат протистояння з «Металургом» із Запоріжжя (0:0).

Нагадаємо, що рахунок у цьому матчі та к і не відкрили, а захисник висловив розчарування після скасованого гола гостей з Донецька.

«Важка вийшла гра. Боротьба на всьому полі, єдиноборства. Граючи проти такої добре фізично підготовленої команди, як запорізький «Металург», ми виглядали непогано», – охарактеризував гру Дарен О’Ді.

«Що завадило нам забити гол? А ми забили. Забили хороший гол, думаю, що суддя помилився. У виїзній грі зберегти ворота на замку – це хороший результат для нас. Плюс, ми свій гол у ворота господарів забили. Найбільше розчарування – скасований наш гол. Той факт, що не вдалося виграти. А так усе нормально», – підкреслив ірландський захисник.