Худжамов: "Це злочин перед футболом"

Динамо Київ 27 Жовтня, 18:48
Голкіпер "Іллічівця" зробив все можливе, щоб вистояти у Києві, але...

- Нерозумно їхати на гру, думаючи лише про те, щоб нам "торбу не набили", - коментує  Рустам одразу після матчу. "Приїжджати сюди, виходити і не намагатися грати на максимумі - це злочин перед футболом".

Щодо пенальті, то Худжамов вирішив скоротити експертам час та визнати, як воно є: пенальті був чистий."Там навіть розмовляти немає про що! Нажаль, я не бачив той момент, коли трапився випадок з Ярмоленко - тут я не можу судити. А з приводу "точки" - не хочу, щоб суддю звинувачували, навпаки, він відсудив добре".

Також воротар визнав, що особливе відчуття до "Динамо" як вихованця вже в минулому. "Перемололо вже це все. Звичайно, прикро за «Динамо», що команда потрапила в таку ситуацію,  я з семи до 22-х років був у цьому клубі. Для мене «Динамо» - не порожній звук. Сподіваюся, що все зміниться в кращу сторону для них, але команда поки грає не так, як від неї очікують вболівальники".