Венглинський: «На сьогоднішній день Гусєв - лідер команди»

Динамо Київ 28 Жовтня, 09:18
Колишній гравець київського «Динамо» прокоментував вчорашню перемогу «біло-синіх» над «Іллічівцем».

- Злого умислу в діях Ярмоленка явно не було. Якщо подивитися, то видно, що Андрій хотів амортизувати цей стрибок. Він не міг прибрати ноги, адже перед ним пластом лежав гравець. Червона була, ми погоджуємося. Андрій же відразу прибрав ноги.

Пенальті у ворота «Іллічівця» був стовідсотковий, адже Гусєв був першим на м'ячі, а Худжамов врізався в ноги. Які можуть бути питання? На сьогоднішній день Олег - лідер команди. Під час флеш-інтерв'ю було видно, наскільки Блохін радий цій перемозі, - сказав Венглинський в ефірі телеканалу «2 +2».

Нагадаємо, що «Динамо» у важкому матчі переграло маріупольців з рахунком 1:0. Гол с пенальті забив Олег Гусєв. Варто зазначити, що з 70 хвилини матчу кияни грали вдесятьох, коли за грубу гру з поля був вилучений Андрій Ярмоленко.